Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

4 posters

Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  DarkAngel Kedd Dec. 20, 2011 2:07 am

úgy tudom csak Dirty tanul németet szeretném ha tanítanátok németül és németül beszélgetnénk!

Hallo!
Mein Name ist Angi. Ihre?
Ich habe in Ungarn. und du?
Ich liebe dich Tomi. :$:
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  Dirty Kedd Dec. 20, 2011 4:55 am

:$: :$:

Guten Abend Angelina! :$:
Mein name ist Tomi. Ich auch habe in Ungarn.
Ich verehre Angi! :$:
Dirty
Dirty
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 127
Pontok : 1110035
Köszönetek száma : 143
Join date : 2011. Oct. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : In love in DarkAngel< 3 !

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  DarkAngel Kedd Dec. 20, 2011 8:18 am

Ich verehre Tomi! *-*
gute Nacht alle!♥
morgeeen!!!!!!*-*
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  Diamond Csüt. Dec. 22, 2011 12:14 am

[ennyit tudok németül:]

Ich liebe dich Angi :$:
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  Diamond Szer. Jan. 04, 2012 5:33 am

Okey Angi i know that u cant speak english very well so now i will tell everything about you.
so u were my best best friend (maybe after Lisa cuz shes my bestie in real). u think i did everything BAD and thats why we arent friends nowadays.as you saw i always wanted to 'fix' our friendship but u always rejected me and u left me alone, cuz you left with Kira.
you always thought that my best friend is Viki but it isnt/wasnt true.you were really really wrong! bcs Viki is only a GOOD friend:3 but now. .. erhm maybe she will be my best virtual frendie. WHY? she waz always with meh and u were insulting her for nothing, you were only jealous!!! shame on you, and think everything again!
i know u cant understand a thing, but i just wanted to tell ya i want to be again your bestfriend. or only your friend?! thats enough for me....
btw use google translator;)
kissez,
Amy
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  DarkAngel Pént. Jan. 06, 2012 2:45 am

[TA]Diamond írta:Okey Angi i know that u cant speak english very well so now i will tell everything about you.
so u were my best best friend (maybe after Lisa cuz shes my bestie in real). u think i did everything BAD and thats why we arent friends nowadays.as you saw i always wanted to 'fix' our friendship but u always rejected me and u left me alone, cuz you left with Kira.
you always thought that my best friend is Viki but it isnt/wasnt true.you were really really wrong! bcs Viki is only a GOOD friend:3 but now. .. erhm maybe she will be my best virtual frendie. WHY? she waz always with meh and u were insulting her for nothing, you were only jealous!!! shame on you, and think everything again!
i know u cant understand a thing, but i just wanted to tell ya i want to be again your bestfriend. or only your friend?! thats enough for me....
btw use google translator;)
kissez,
Amy

(Amy egész általánosban sőt még közép suliban is angolt tanultam csak ebben az évben kezdtem el a németet XDDDDD be is bizonyítom...)
Sorry Amy but you're wrong like always.
You said that i left you alone, eh?Have you got amnesia?Viki made a ,,friend test" you answered those questions and woa she accepted you, you accepted her and now you're best friends.Why you said that i rejected you?Me?Are you sure?Just remember...i always forgiven you but after i forgiven you you again left with Viki and you didnt care about me.So ... Guess what!I didnt want to be alone here so (and as you know Kira always was my best friend) my best friend is Kira now.
I'm so sorry but i think i cant forgiven you again.Shame on YOU!
And leave these silly comments because this is a hungarianforum and you have to talk and comment here in hungarian.
If you want to talk with me you can do it: on msn, here in the chatbox or just send me a message don't forget: IN HUNGARIAN!

tudom h nem tökéletes de ez vanXD és egész kommented hazugság:W
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  Diamond Kedd Jan. 17, 2012 2:09 am

Angi ja te tényleg tudsz angolul o.o bocsikaa <'3 im lovin youu
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  Lisa. Kedd Jan. 17, 2012 2:41 am

Amy, guess what!
I found topic, you were posted comment(s) in english!;o Thank you girls. <3 Finally i understood some things. o.o
Lisa.
Lisa.
Professzionális
Professzionális

Hozzászólások száma : 60
Pontok : 645271
Köszönetek száma : 49
Join date : 2012. Jan. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  DarkAngel Pént. Jan. 27, 2012 11:15 pm

Lisa xddd congrats!:]

@A témát zárom mert már nem veszem hasznát:D köszönöm a komikat♥
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül! Empty Re: Elkezdtem németet tanulni és gyakorolnom kéne, beszéljünk németül!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.