Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Április 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

+5
Kawaii
Kittenz
SURAAA
Devil
[MOD]Viktoria
9 posters

Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  [MOD]Viktoria Kedd Okt. 30, 2012 1:05 am

Mikor erre a fórumra regisztráltam sokaknak nem voltam szimpatikus.Aztán végre a többség megkedvelt, de most újra utálnak.Képtelen vagyok ezt elviselni, ezért úgy döntöttem, hogy végleg befejezem a fórum látogatását.
Pár személyes üzenet:
Devil: köszönök mindent! elégedett Nagyon sokat jelentesz számomra és veled továbbra is tartani szeretném a kapcsolatot! Cukin Mosolyog Csodálatos ember vagy! Love
Fruzsi,Kriszti: két imádni való testvérpáros! Love Imádlak titeket! Nektek is köszönök mindent, főleg neked Fruzsi, azt, hogy akkoriban bevettél a Team-be! Mosolyog Remélem még beszélni fogok veletek! Csók
Kathleen: szerintem tudod mit érzek. Cukin Mosolyog A legutóbbi témáddal csalódást okoztál nekem... igazán hiányollak, de jobb lesz ha mi többé nem leszünk barátok. Kacsint Sírás Mindenesetre köszönöm, hogy egy ideig kiálltál mellettem, szeretlek/szerettelek! elégedett Sok sikert a kapcsolatodban!
Diamond: tudom, hogy veled is voltam szoros kapcsolatban. Ugyanaz vonatkozik rád is, mint Kathleen-re. Hiányzol, de szerintem ne legyünk többé közeli kapcsolatban. Szeretlek/szerettelek! elégedett Sírás
Kawaii: sajnos nem volt alkalmam megismerni téged, és valószínűleg már nem is lesz. Becsüld meg a barátaidat, főleg Kathleen-t. Ne hagyd, hogy elmenjen tőled! Sok sikert a kapcsolatodban!
DarkAngel: no comment... te nagyon hangulatváltozós vagy. Hol utálsz, hol nem. Az utóbbi hozzászólásod azt mutatta, hogy utálsz. És én ezt el is fogadom. elégedett Mindenesetre sok sikert a munkádban és a kapcsolatodban!
Kíra: te egy örökké vidám csajszi vagy, maradj ilyen örökre! Mosolyog Te is gyűlöltél eleinte, de az utóbbi időkben hál'istennek nem volt veled konfliktusom. képzelődik jó Remélem nem is lesz... ble Sok sikert neked is! Cukin Mosolyog

A többieknek is sok sikert kívánok, és talán egyszer még beszélni fogok veletek! Mosolyog
Ölelés és puszik mindenkinek! Cukin Mosolyog

[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 751886
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  Devil Szer. Okt. 31, 2012 9:07 pm

Viki most csalódtam benned.
Úgy emlékszem megbeszéltük, hogy ne törődj az ellenségeiddel. Ha ellenségeid vannak az csupán azt jelenti, hogy te jobb vagy náluk! Lásd be, ők(Kittenz,Kawaii,Diamond,DarkAngel stb.) csak irigyek rád! Irigyek, mert te szorgalmas vagy, irigyek, mert téged megdicsérünk, irigyek, mert téged megjutalmazunk, irigyek mert te százszorta jobb ember vagy mint ők együttvéve! Szeretnének ők még olyanok lenni mint te. És vettem észre, hogy ti (szintén az a 4 ember) úgy érzitek, hogy kivételezek Vikivel. Nos ez NINCS így. Ha ti is szorgalmasan dolgoznátok, segítenétek nekem titeket is megjutalmaználak és megdicsérnélek. Valamint úgy emlékszem, hogy közületek is vannak olyanok akik készítettek hasznos témákat és nem hagytam figyelmen kívül egyiket sem!!! MOST NÉZZÉTEK MEG MIT CSINÁLTATOK!! SZÉGYELJÉTEK MAGATOK, MIND! SZÍVTELEN, RUSNYA NÉPSÉG. MINDENKIBEN CSALÓDTAM, MINDENKIBEN! Mind a négy kap már is egy figyelmeztetést ellenségeskedés miatt.
#Kittenz, Kawaii, Diamond, DarkAngel kaptak 1-1 figyelmeztetést ellenségeskedés miatt
Viktória, ha már a fórumra valóban nem fogsz belépni, ígérem (remélem), hogy még továbbra is tartani fogjuk a kapcsolatot!

Devil
Community Manager
Community Manager

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 214651
Köszönetek száma : 66
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  SURAAA Csüt. Nov. 01, 2012 12:21 am

Devil ezt én is csak kib*szott nagy "kivételezésnek" tudnám nevezni. ;) Ms. Viktória volt a "vita" kirobbantója, aki olyan sík, hogy privát üzenet helyett egy nyitott témában adta ki az érzelmeit... és csodálkozik, hogy mások is belé kötnek, a marha. -.- A témákhoz mindenkinek joga van hozzászólni, és Angin kívül (mivel ő sajnos valóban sértegetett, viszont a 2. figyelmeztetése jogtalan) a többiek jogtalanul kaptak figyelmeztetéseket. Viktóriádnak passzolj már be 1-2-t a bőgése miatt... :) ez kb. ilyen lenne, hogy a bőgése miatt kap figyelmeztetést... csak feltűnési viszketegsége van Vikinek, hupsz, emiatt is kapjon figyelmeztetést... -.- Mi azaz indok, hogy ellenségeskedés?!?! Viki is ugyanúgy ellenségeskedett a többiekkel... -.- omg -.- ez borzasztó igazságtalanság, és szegény Angi 1 jogtalan figyelmeztetés miatt most bannolva van -.- köcsögség.
Menjél csak el innen Viki, talán mindenkinek jobb lesz!!!!! ;)

SURAAA
Újonc
Újonc

Hozzászólások száma : 14
Pontok : 226684
Köszönetek száma : 38
Join date : 2012. Jun. 19.

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  Kittenz Csüt. Nov. 01, 2012 6:19 am

eh -.-
teljes mértékben Krisszel értek egyet x.x (mármint a kommentjének a felével o.o a végével [hogy Viki menjen el, és mikor sértegeti] nem x.x) ... de ez nem a te hibád Viki, Devilé :\ aki... elég sokszor igazságtalan T.T ... szóval nincs értelme leírni még egyszer amit leírt Krisz ... o.o
köszik szépen Vikk! :3 szio ._. vigyázz magadra :3
és uhm o.o ... nagyon szomorú vagyok, hidd el... T.T ... de tudod o.o azzal, hogy hülyeségekben hiszel/hittél és ezt kifejtetted nekünk kihoztál a sodromból >_> és igaza van Krisznek... o.o ezt privátban jobb lett volna elintézni és most nem itt tartanánk x.x szörnyen sajnálom a történteteket :\ ... de én még mindig kiállok az igazamért .-. ... Sírás
ölelések&puszik sok-sok mennyiségben u.u
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1017795
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  Kawaii Szomb. Nov. 03, 2012 6:35 am

wuuuuuuuuuuuuuuut o.o
Viki te teljesen félre értesz / értettél mindent >_< JAJ o.o
Kathleen hozzászólása tetszik o.o egyetértek vele x3
Krisz hozzászólása o.o nos az igazat mondja durván -.- ...
Devil -.- nu comments -.- ...
Viki o.o
én szívesen megismernélek és én erre fogok is keríteni alkalmat!! :3 nem szabadna elmenned miattunk u.u helyre kéne hozni a dolgokat vagy legalább megbeszélni őket o.o tudom hogy érzel :\
az összes barátomat megbecsülöm :3 Kathleen-nel örökkönörökké jóban leszek *o*
mindenesetre vigyázz magadra, légy jó ._.
hugs and kisses :3
Kawaii
Kawaii
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 31
Pontok : 1130737
Köszönetek száma : 52
Join date : 2012. Jul. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : :3 Barbie-world *o*

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  Lisa. Hétf. Nov. 05, 2012 12:22 am

I know what happened here.
I talked a lot about this with Diamond.
It is sad to see you leaving Viki. Really, unfortunately I have never talked with you, but I like you. You are a wonderful person and you didn't deserve all these. If it is better for you if you don't visit this forum anymore, then do it. I can totally feel your feelings. T.T You have to do what is the best for yourself. :3
I wish you much luck, love, fun and happiness. Take care and please don't forget us! :3
See you! <3
Lisa.
Lisa.
Professzionális
Professzionális

Hozzászólások száma : 60
Pontok : 644421
Köszönetek száma : 49
Join date : 2012. Jan. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  Kíra Csüt. Nov. 08, 2012 4:12 am

nah Vikibabeh ne aggódj én veled nem akarok és nem is fogok vitázni ;o c:
kiábrándított az hogy Angi milyen durván rád támadott ;\ ...
a többiekkel való vitááád o.o umm nos nem rám tartozik x-x
vigyázz magadra, sok sikert ésésss érezd jól magad :3
Kíra
Kíra
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 213
Pontok : 354430
Köszönetek száma : 326
Join date : 2011. Oct. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Lik'

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  DarkAngel Szomb. Nov. 10, 2012 3:27 am

SURAAA írta:Devil ezt én is csak kib*szott nagy "kivételezésnek" tudnám nevezni. ;) Ms. Viktória volt a "vita" kirobbantója, aki olyan sík, hogy privát üzenet helyett egy nyitott témában adta ki az érzelmeit... és csodálkozik, hogy mások is belé kötnek, a marha. -.- A témákhoz mindenkinek joga van hozzászólni, és Angin kívül (mivel ő sajnos valóban sértegetett, viszont a 2. figyelmeztetése jogtalan) a többiek jogtalanul kaptak figyelmeztetéseket. Viktóriádnak passzolj már be 1-2-t a bőgése miatt... :) ez kb. ilyen lenne, hogy a bőgése miatt kap figyelmeztetést... csak feltűnési viszketegsége van Vikinek, hupsz, emiatt is kapjon figyelmeztetést... -.- Mi azaz indok, hogy ellenségeskedés?!?! Viki is ugyanúgy ellenségeskedett a többiekkel... -.- omg -.- ez borzasztó igazságtalanság, és szegény Angi 1 jogtalan figyelmeztetés miatt most bannolva van -.- köcsögség.
Menjél csak el innen Viki, talán mindenkinek jobb lesz!!!!! ;)

HAHA ITT az igazság;))
amúgy engem nem érdekel, ha figyelmeztetésekkel bombáztok meg illetve ha bannoltok:DD nem fogok se belehalni, se a világ nem fog összedőlni emiatt :E
sziaa Vikkkk:DDDD remélem ezúttal kajakra elmész innen és nekünk is lesz alkalmunk dolgozni:*
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 381689
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  SURAAA Vas. Nov. 11, 2012 1:04 am

"Az igazság fáj."

SURAAA
Újonc
Újonc

Hozzászólások száma : 14
Pontok : 226684
Köszönetek száma : 38
Join date : 2012. Jun. 19.

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  Diamond Szer. Nov. 14, 2012 5:00 am

ellenségeskedés? lol?! mintha ő nem ellenségeskedett volna velünk xD SILLY REASONS SILLY ACTIONS :C
oh mily' szomorú hogy már a 2. "elhúzok" témádat nyitod T.T ...
vigyázz magadra, sok sikert, érezd jól magad e fórum nélkül, sziáás o.o
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1076698
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg Empty Re: Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.