Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

+4
[MOD]Viktoria
Kakashi
Fruzsi
DarkAngel
8 posters

Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  DarkAngel Szomb. Márc. 24, 2012 10:27 pm

-Miért kéne továbbra is a Team-ben lenned?/
-Miért vagy Team Tag?
érdekel ki-mit gondol magáról és írjátok le a team-be kerülésetek történetét is ble kezdem énxd

már 2011 nyara óta a Teamben vagyok, [GM]DarkAngel ként kezdtem.akkor még nem volt fórum, csak weboldal és facebook na meg msn.akkoriban még kevesebb dolga volt a team tagoknak...:E de én rengeteg ötlettel szolgáltam Fruzsinak az MSN-en, sokat segítettem a weboldalon és a facebookon is szorgoskodtam.egy nap, Fruzsi úgy döntött, hogy a munkám meghozta gyümölcsét és előléptetett.akkoriban lettem [GA]DarkAngel.óriási örömömet leltem ebben.ja és akkor még csak ők voltak a teamben: [SA]Fruzsi , [SA]Kriszti , [GA]Diamond , [GA]Linda és [GM]Kid szóval több munka jutott 1 team tagra...:W a teamben azért kell továbbra is maradnom, mert még rengeteg ötlet van a tarsolyomban és MSN-en mindennap közlöm ezeket Fruzsival.. :W valamint a szerver megnyíltával tökéletes munkát fogok végezni!

veletek mizujs? ble
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Fruzsi Szomb. Márc. 24, 2012 10:38 pm

[GA]DarkAngel igazat mondott ble én elmondom, hogy kiknek vettem/veszem hasznát a teamben:

[SA]Kriszti
[GA]DarkAngel
[GA]Diamond
[GA]Katherine
[GM]Lucii
[MOD]Vikiiii

a többiek legyenek fent többet, dolgozzanak többet, komizannak többet rendben
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322550
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Kakashi Szomb. Márc. 24, 2012 11:37 pm

[SA]Fruzsi írta:[GA]DarkAngel igazat mondott ble én elmondom, hogy kiknek vettem/veszem hasznát a teamben:

[SA]Kriszti
[GA]DarkAngel
[GA]Diamond
[GA]Katherine
[GM]Lucii
[MOD]Vikiiii

a többiek legyenek fent többet, dolgozzanak többet, komizannak többet rendben

Én rendszeresen napi 4xer nézek fel de komizni nem szoktam de képbe vagyok a történésekkel.
Kakashi
Kakashi
Professzionális
Professzionális

Hozzászólások száma : 85
Pontok : 491274
Köszönetek száma : 30
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 26
Tartózkodási hely : Budapest

http://www.metin2reload.eoldal.hu/

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  [MOD]Viktoria Vas. Márc. 25, 2012 4:15 am

Nekem a Team-be kerülésem nagyon bonyolultul történt. Rengetegen ellenem voltak, de egy páran pártoltak. Sokan lenéztek, beszóltak, kiközösítettek, de voltak olyanok akik kedveltek.
A MOD-ok munkáját már az előtt elkezdtem mielőtt jómagam is MOD lettem volna. Tettem néhány hasznos megjegyzést és nyitottam néhány hasznos témát. Egy ideig minden jól ment, még nem néhány embernek elege nem lett abból, hogy Fruzsi (és a többiek) dicsérik a munkámat és, hogy Fruzsi azon gondolkozott, hogy MOD legyek-e. Legelőször ezt az ajánlatot elutasítottam, mert nem szerettem volna, hogy miattam legyenek viták a Team-ben illetve, hogy miattam néhányan kilépjenek. Minden folytatódott tovább a felesleges vitákkal... Egészen Február 6-ig. Az a nap volt az a csodálatos nap, igen, mikor [LazyMonkey]VikkVikk -ből [MOD]Vikiiii lett, és azóta dicsőn viselem ezt a rangot! Továbbra is teszem a MOD-ok dolgát és nyitom a fontos témákat, adom a jó tanácsokat, és írom a hasznos hozzászólásokat. elégedett

Fruzsi;
Szerintem SOHA ne tégy' különbséget a Team Tagok között! Ez nagyon-nagy szemétség volt tőled. Senki nem jobb a másiknál. Valaki kicsit aktívabb, valaki kevésbé, de ez MÉG semmit nem jelent. Mivel a szerver még nincs kész, kevés a munka! (Ezt már 100-an elmondták, 100-szor!)
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752736
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Fruzsi Kedd Márc. 27, 2012 3:55 am

[MOD]Vikiiii írta:
Fruzsi;
Szerintem SOHA ne tégy' különbséget a Team Tagok között! Ez nagyon-nagy szemétség volt tőled. Senki nem jobb a másiknál. Valaki kicsit aktívabb, valaki kevésbé, de ez MÉG semmit nem jelent. Mivel a szerver még nincs kész, kevés a munka! (Ezt már 100-an elmondták, 100-szor!)

elnézést kérek! valóban szemétség volt! Sírás
amúgy igazat mondtál ble (a bekerülésedről)
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322550
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Diamond Kedd Márc. 27, 2012 5:42 am

a teamben vagyok mert én vagyok Fruzsi szeme fénye o.o!
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Kíra Pént. Márc. 30, 2012 1:38 am

Micsoda sztorik ble
ooh igen Sírás mikor még [GM]Kid is tag volt x-x miért léptem ki ''pár'' dolgozat miatt?! Mi van >-<
Kíra
Kíra
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 213
Pontok : 355280
Köszönetek száma : 326
Join date : 2011. Oct. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Lik'

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Kittenz Pént. Márc. 30, 2012 6:02 am

Kakashi mindennap belép :> szóval neki is veszed hasznát^^ a komizás meg nem kötelező ble
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018645
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Fruzsi Pént. Márc. 30, 2012 7:56 pm

Diamond, igen hogyne ble Love
jójó elnézést kérek azért amiért különbséget tettem... Homlokra csap
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322550
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Dirty Pént. Márc. 30, 2012 8:20 pm

Fruzsi , bakker , vannak fontosabb dolgaim is mostanában mint ez a fórum .
Dirty
Dirty
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 127
Pontok : 1110035
Köszönetek száma : 143
Join date : 2011. Oct. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : In love in DarkAngel< 3 !

Vissza az elejére Go down

miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag? Empty Re: miért kéne továbbra is a teamben lenned avagy miért vagy még team tag?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.