Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

+3
DarkAngel
Diamond
Fruzsi
7 posters

Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Fruzsi Pént. Dec. 09, 2011 4:10 am

Minden team tag válaszoljon a következő kérdésekre!!!Aki december 18-ig nem válaszol a kérdésekre azt kirúgom!
(Miért kell ezekre válaszolni? Mert hamarosan elkészül a szerver és megakarok bízni bennetek...) Nem fogadok el: 1 szavas választ, ahol MIÉRT? kérdés van ha igen ha nem a válaszod akkor is meg kell indokolni, nem fogadok el két értelmű választ: lehet, talán, nem tudom stb. LÉGY ŐSZINTE!Wink


-Hány éves vagy?
-Barátaid szerint megbízható vagy?
-Szerinted megbízható vagy?
-Hazudtál már valamikor, valakinek?Kinek s mikor?Ha nem, akkor most hazudtál,miért?
-Ha % arányban kell elosztani, hogy hányszor hazudtál és hányszor mondtál igazat akkor hogy lenne? ( például: 70% igazság 30% hazugság.)
-Mindig igazat mondasz majd nekem [SA]Fruzsi-nak a szerverben történtekről?
-Fogsz-e vírust küldeni a szerverre?
-Felfogod-e törni a szervert?
-Utálni fogod-e a szervert ha kirúgunk a Team-ből?Miért?
-Szerinted jó szerver lesz a Metin2Relaod?Miért?
-Szerinted jó a Metin2Reload Team?Miért?
-Szerinted jó a Metin2Reload Fórum?Miért?
-Szerinted kedves [TA]Diamond?Miért?
-Szerinted okos [TA]Kriszti?Miért?
-Szerinted jó team tag [GA]DarkAngel?Miért?
-Szerinted jó team tag [GA]Linda?Miért?
-Szerinted hazug [GM]Kakashi?Miért?
-Szerinted aranyos [GM]Kid?Miért?
-Szerinted szép [MOD]Kathleen?Miért?
-Szerinted buta [MOD]Dirty?Miért?
-Szerinted jó fej [SA]Fruzsi?Miért?
-Szerinted sok játékos lesz a Metin2Reload-on?Miért?
-Melyik team tagot utálod a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!)
-Melyik team tagot szereted a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!)
-Miért csatlakoztál a Team-be?
-Meddig szeretnél a Team-ben lenni?
-Szerinted érdemes volt ezekre a kérdésekre válaszolni?Miért?


SENKI NEM SÉRTŐDHET MEG, EMIATT SENKI NE AGGÓDJON!

Hajrá...Wink




Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322550
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Diamond Pént. Dec. 09, 2011 4:25 am

-Hány éves vagy? 16
-Barátaid szerint megbízható vagy? Ők megbíznak bennem s én is bennük:)
-Szerinted megbízható vagy? IGEN!
-Hazudtál már valamikor, valakinek?Kinek s mikor?Ha nem, akkor most hazudtál,miért? Igen sajnos már hazudtam, elég sokszor: szüleimnek: 1-2hónapja, Lisának: múlt héten.:s
-Ha % arányban kell elosztani, hogy hányszor hazudtál és hányszor mondtál igazat akkor hogy lenne? ( például: 70% igazság 30% hazugság.) 60% igazság 40% hazugság.
-Mindig igazat mondasz majd nekem [SA]Fruzsi-nak a szerverben történtekről? természetesen:)))
-Fogsz-e vírust küldeni a szerverre? nem, soha!
-Felfogod-e törni a szervert? nem, nem is tudnám és nem is akarnám!
-Utálni fogod-e a szervert ha kirúgunk a Team-ből?Miért? Ha okkal rúgnak ki, akkor nem fogom utálni, miért? mert volt okuk arra, hogy kirúgjanak. ha ok nélkül, akkor elképzelhető hogy utálni fogom mert ok nélkül rúgtak ki:o
-Szerinted jó szerver lesz a Metin2Relaod?Miért? igen:))) szerintem nagyon jó lesz mert : egy okos leányzó csinálja: [SA]Fruzsi, mert egyedi lesz és ötletes, mert kedvesek a team tagok stb.^^
-Szerinted jó a Metin2Reload Team?Miért? igenigen:D szerintem mindenki nagyon kedves, jófej és megértő ebben a teamben, soha jobbat.<3
-Szerinted jó a Metin2Reload Fórum?Miért? igen jó, bár régen jobb volt. azért volt jobb régen mert többen feljártak, többet beszéltünk hangulatosabb volt, most már eléggé halott de még így is adja:D
-Szerinted kedves [TA]Diamond?Miért? nos:$ szerintem kedves vagyok, mármint megpróbálok mindenkivel az lenni:)) hogy miért? hááát. mert senkivel nem szoktam nagyon undok lenni...
-Szerinted okos [TA]Kriszti?Miért?szerintem nem okos:DDD miért? mert soha nem jön fel!
-Szerinted jó team tag [GA]DarkAngel?Miért? igen, tökéletes! azért mert mindenkinek segít mindenkivel kedves, bár régebben többet fent volt még így is abest<3
-Szerinted jó team tag [GA]Linda?Miért?szerintem..ő nem jó tag mert soha, de soha nem jön fel, letolja az egészet:\\\
-Szerinted hazug [GM]Kakashi?Miért?nem:DD mert nekem még (remélem) soha nem hazudott:)
-Szerinted aranyos [GM]Kid?Miért? igen, tündéri*-* mert zabálnivaló azé' <33
-Szerinted szép [MOD]Kathleen?Miért? óóh persze, hogy az kiskirálylány<33 ő gyönyörű nő:DD mert az omg hát miért?Smile mert szerintem nagyon szép!
-Szerinted buta [MOD]Dirty?Miért? aha xD mert semmit nem tud és még írni se tud!-.-
-Szerinted jó fej [SA]Fruzsi?Miért? nagyonnagyon jó fej Smile)) mert okos, imádnivaló és kedves egyszerűen imádom<3
-Szerinted sok játékos lesz a Metin2Reload-on?Miért?szerintem nem lesz olyan sok azért mert hamachi szerver lesz.:s
-Melyik team tagot utálod a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) :SSS fájdalmakkal válaszolok, de... Én Kakashit! Azért mert vele már volt több veszekedésem is volt:\\\ de őt sem utálom:ss de ha választani kell Sad
-Melyik team tagot szereted a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) gadarkangel-t<3 mert ő az én bunnym, a legjobb barátnőm, imádom szeretem ááh<3
-Miért csatlakoztál a Team-ben?Mert imádom a Metin2-t, mindigis szerettem volna GM lenni és mert imádom ezt a teamet<3
-Meddig szeretnél a Team-ben lenni? ameddig csak lehet:D örökké?!
-Szerinted érdemes volt ezekre a kérdésekre válaszolni?Miért? igen, mert így megtudhatja Fruzsi, hogy kiben mennyire bízhat meg:)
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  DarkAngel Pént. Dec. 09, 2011 4:38 am

-Hány éves vagy? 18
-Barátaid szerint megbízható vagy? Igen, azt mondták az vagyok o.O
-Szerinted megbízható vagy? Igen:)
-Hazudtál már valamikor, valakinek?Kinek s mikor?Ha nem, akkor most hazudtál,miért?Igen már hazudtam pont ma Anyunak a jegyeimről. :'S
-Ha % arányban kell elosztani, hogy hányszor hazudtál és hányszor mondtál igazat akkor hogy lenne? ( például: 70% igazság 30% hazugság.) 50% I 50% H
-Mindig igazat mondasz majd nekem [SA]Fruzsi-nak a szerverben történtekről? Igen, még szép!
-Fogsz-e vírust küldeni a szerverre? Nem.
-Felfogod-e törni a szervert? Nem, akárcsak Amy, én is bunkó vagyok ehhez.
-Utálni fogod-e a szervert ha kirúgunk a Team-ből?Miért? Valószínű, mert nem szeretném, hogy kirúgjanak és nekem ez nagyon rosszul esne.
-Szerinted jó szerver lesz a Metin2Relaod?Miért? Igen, mert én is GM leszek.
-Szerinted jó a Metin2Reload Team?Miért? Igen, mert mindenkit bírok.
-Szerinted jó a Metin2Reload Fórum?Miért? Igen, azért mert itt sokat beszélünk és minden Team Taggal tudok beszélgetni.Very Happy
-Szerinted kedves [TA]Diamond?Miért? Igen, nagyon kedves legalábbis velem az. (L) Mert még soha nem bántott meg , mindig megvigasztal, mindig örömmel fogad.Smile
-Szerinted okos [TA]Kriszti?Miért? Igen, azért mert bekerült a Team-be!
-Szerinted jó team tag [GA]DarkAngel?Miért? Hehe xD Szerintem az vagyok, mert próbálom a legjobb énemet adni.
-Szerinted jó team tag [GA]Linda?Miért? Nem. :S Mert nem jár fel...
-Szerinted hazug [GM]Kakashi?Miért? Igen. Mert már 100% hogy hazudott!
-Szerinted aranyos [GM]Kid?Miért? Igen!!! Mert olyan mint 1 gyerek o.o
-Szerinted szép [MOD]Kathleen?Miért? Az, mert már láttam, hogy néz ki és szép kis bige.
-Szerinted buta [MOD]Dirty?Miért? Nem:D Mert jól tanul;)
-Szerinted jó fej [SA]Fruzsi?Miért? Igen:) Mert az, ezt most mégis hogy fogalmazzam meg? Egyszerűen csípem és akit csípek az jó fej.
-Szerinted sok játékos lesz a Metin2Reload-on?Miért? Nem, mert ahogy Amy is mondta Hamás szeró lesz. De valamennyi tuti lesz.
-Melyik team tagot utálod a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) Kathleen-t. Azért mert eleinte hajtott Dirty-re, talán még most is?
-Melyik team tagot szereted a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) TA Diamond-ot (L)*-* mert BFF és mert NYUSZKOM♥️
-Miért csatlakoztál a Team-ben? Mert szimpatikus volt ez az egész.
-Meddig szeretnél a Team-ben lenni? Sokáig.
-Szerinted érdemes volt ezekre a kérdésekre válaszolni?Miért? Igen, mert kiderül ki mennyire bunkó és, hogy ki kit szeret / utál !
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Dirty Pént. Dec. 09, 2011 7:39 am

-Hány éves vagy? 18
-Barátaid szerint megbízható vagy? nem
-Szerinted megbízható vagy? igen
-Hazudtál már valamikor, valakinek?Kinek s mikor?Ha nem, akkor most hazudtál,miért? Igen, természetesen xd tegnap apámnak meg anyámnak : S
-Ha % arányban kell elosztani, hogy hányszor hazudtál és hányszor mondtál igazat akkor hogy lenne? ( például: 70% igazság 30% hazugság.) 80% hazugság 20% igazság : S de emiatt ne ítéljetek el, most őszinte vagyok! - . -
-Mindig igazat mondasz majd nekem [SA]Fruzsi-nak a szerverben történtekről? persze ; )
-Fogsz-e vírust küldeni a szerverre? neeem , bolond volnék : D
-Felfogod-e törni a szervert? a-a, dehogy : )
-Utálni fogod-e a szervert ha kirúgunk a Team-ből?Miért? igen : ) mert nem szeretném ha kirúgnátok és ezét gr : @
-Szerinted jó szerver lesz a Metin2Relaod?Miért? hát elmegy majd : ) azért mert remélhetőleg egyre jobb,színesebb,egyedibb,szebb,lenyűgözőbb lesz majd ; )
-Szerinted jó a Metin2Reload Team?Miért? persze persze hogy JÓ sőt tökéletes : ) mert sok a jó csaj : $ a csajom is a teamben van: Angel ( L ) és mert imádok mindenkit : )
-Szerinted jó a Metin2Reload Fórum?Miért? igen : P mert dícső moderátora vagyok ^ ^
-Szerinted kedves [TA]Diamond?Miért? aha : P : $ mert ő Diuss és a Diussok mindig kedvesek x D nem de tényleg nagyon aranyos csajszi : )
-Szerinted okos [TA]Kriszti?Miért? mondjuk azt, hogy okos mivel alig ismerem nem állíthatok róla rosszat : S : ) mert alig ismerem ! ! !
-Szerinted jó team tag [GA]DarkAngel?Miért? : $ nem ő nem jó team tag ................ ő tökéletes, gyönyörű, álomba illő team tag : $ ♥ ♥ ♥ a legeslegjobb : P imádom ♥ azért mert egyszerűen t ö k é l e t e s ( L ) * - *
-Szerinted jó team tag [GA]Linda?Miért? nem, kicsit sem! : ' D mert még soha nem beszéltem vele, soha nincs fent és egyszerűen: SHIT ( N ) : S
-Szerinted hazug [GM]Kakashi?Miért? igen : P azt hazudta, hogy mindennap fent van közbe nem is : P
-Szerinted aranyos [GM]Kid?Miért? igen nagyon is ! ! ! : D mert a hugom és a hugom csak is aranyos lehet ( L ) * - * hiányzik : (
-Szerinted szép [MOD]Kathleen?Miért? igen, szép : ) de Angi még mindig szebb ! ! ! mé'? hát mittomén mert az volt a képen? x D
-Szerinted buta [MOD]Dirty?Miért? Rólam pont ilyen kérdést kellett? x d nem nem vagyok buta : ) mért? - . - magamról csak nem mondom azt, hogy buta vagyok ! ! - . - x D
-Szerinted jó fej [SA]Fruzsi?Miért? igeeen nagyon jó fej : ) meeee ő az anyukááám♥
-Szerinted sok játékos lesz a Metin2Reload-on?Miért? olyan is - is nem kevés de nem is sok mint ahogy már az előttem lévők mondták hama lesz és az nem keresett : S : \
-Melyik team tagot utálod a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) : S juj hát.... úgy igazán senkit nem utálok, inkább csak olyan van akit nem bírok és az [GA]Linda mert lusta feltolni a képét ide, nem beszél velünk és áh - . - ( N )
-Melyik team tagot szereted a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) [G A ]D A R K A N G E L -t nem szeretem, hanem imádooom♥♥♥ mert ő a csajom a mindenem az életeemmmmm ( L ) * - * : P : $ : ) ))) ♥
-Miért csatlakoztál a Team-ben? Mert tökéletes MOD vagyok ^ ^ : $
-Meddig szeretnél a Team-ben lenni? Amég meg nem unom x D sokáig : )
-Szerinted érdemes volt ezekre a kérdésekre válaszolni?Miért? nem x D mért? mert túl sok és szerintem hát nem tudom : D


bye x d
Dirty
Dirty
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 127
Pontok : 1110035
Köszönetek száma : 143
Join date : 2011. Oct. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : In love in DarkAngel< 3 !

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Kakashi Pént. Dec. 09, 2011 7:55 pm

-Hány éves vagy? 14 éves múltam
-Barátaid szerint megbízható vagy? Nem tudom remélem Smile
-Szerinted megbízható vagy? Egyértelmű és a sok vissza jelzés után biztos is.
-Hazudtál már valamikor, valakinek?Kinek s mikor?Ha nem, akkor most hazudtál,miért?
-Ha % arányban kell elosztani, hogy hányszor hazudtál és hányszor mondtál igazat akkor hogy lenne? ( például: 70% igazság 30% hazugság.) Hát jó kérdés én nem szoktam annyit hazudni max egy kicsit 99.999% igaz és 0.111% hazugság .
-Mindig igazat mondasz majd nekem [SA]Fruzsi-nak a szerverben történtekről? Egyértelmű igazat még ha elszomorító is a hír mivel ha nem tud mindenről SA akkor a szerver eddig sem juthatott volna el.
-Fogsz-e vírust küldeni a szerverre? Nem tudom szerintem nem de ki tudja mien gané a gépem ere nem tudok egyértelmű választ írni.
-Felfogod-e törni a szervert? Nem hiszem hogy egy 14 éves gyerek fel tudná törni .
-Utálni fogod-e a szervert ha kirúgunk a Team-ből?Miért? Nem. Hiszen ha kirúgnak én bele törődöm hogy valamit el szúrtam és jobban kell figyelnem és cselekedni.
-Szerinted jó szerver lesz a Metin2Relaod?Miért?Igen az olvasott tervek alapján szerintem a 2.dik legjobb szerver lehet. De még meg látjuk.
-Szerinted jó a Metin2Reload Team?Miért? Össze tartó jó fej bagázs Very Happy
-Szerinted jó a Metin2Reload Fórum?Miért? Hát szerintem ez hülyüléshez el megy de nem igazán passzol a cél alkalmából.
-Szerinted kedves [TA]Diamond?Miért? Igen de mostanság egyre robbanékony volt Sad
-Szerinted okos [TA]Kriszti?Miért? Hát lehet még sosem beszéltünk Sad
-Szerinted jó team tag [GA]DarkAngel?Miért?
-Szerinted jó team tag [GA]Linda?Miért?
-Szerinted hazug [GM]Kakashi?Miért? Ki kérem magamnak nem Smile
-Szerinted aranyos [GM]Kid?Miért? Kis kido a kis Moka Miki
-Szerinted szép [MOD]Kathleen?Miért? Egyértelmű aki mást állít az hazudik <3
-Szerinted buta [MOD]Dirty?Miért? Nem hinném hogy agyilag problémái lehetne .
-Szerinted jó fej [SA]Fruzsi?Miért? Aham Smile Örülök hogy ien jó fej SA-m van Smile))
-Szerinted sok játékos lesz a Metin2Reload-on?Miért? Hát eleinte csak 1-100 de majd ha reklámozzuk még a ezret sőt még a száz ezret is el érhettük ha össze fogunk.
-Melyik team tagot utálod a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) Oh senki hmm :S Akkor kötelező akkor sajnos ahogy viselkedtél velem 1 hónapja kedves Amy hát nem szeretném ragozni.
-Melyik team tagot szereted a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) Mindegyiket egy formán szeretem Very Happy
-Miért csatlakoztál a Team-be? Jó kérdés el gondolkodtam hogy de jó lenne gmnek lenni és hozzá láttam unatkozás közben az írogatáshoz.
-Meddig szeretnél a Team-ben lenni? Ameddig csak tudok Smile
-Szerinted érdemes volt ezekre a kérdésekre válaszolni?Miért? Hát voltak köztük elég buta kérdés de hát a SA kedvéért mindent
Kakashi
Kakashi
Professzionális
Professzionális

Hozzászólások száma : 85
Pontok : 491274
Köszönetek száma : 30
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 26
Tartózkodási hely : Budapest

http://www.metin2reload.eoldal.hu/

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Fruzsi Pént. Dec. 09, 2011 9:49 pm

Oké, köszönöm, hogy válaszoltatok, Ti már megmaradtok. Wink
Szóljatok a többieknek is!

Kakashi: 3 kérdést kihagytál és nem mindegyikre adtál egyértelmű választ. Wink
Dirty: Mondtam, hogy 1 szavas választ NEM FOGADOK EL...
Angel&Diamond: Wink

Sajnálatos ezt mondani, de eddig egyikőtökben sem bízok 100%-ig! Sokat hazudoztok, de most ezt bevallottátok és ez jó hír. Wink
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322550
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Kittenz Szomb. Dec. 10, 2011 10:40 pm

-Hány éves vagy?17
-Barátaid szerint megbízható vagy? Igen:) Nagyon is.
-Szerinted megbízható vagy? Igen >.>
-Hazudtál már valamikor, valakinek?Kinek s mikor?Ha nem, akkor most hazudtál,miért? Igen, hazudtam múlt héten a tanáromnak xD
-Ha % arányban kell elosztani, hogy hányszor hazudtál és hányszor mondtál igazat akkor hogy lenne? ( például: 70% igazság 30% hazugság.) 80% igazság 20% hazugság:)
-Mindig igazat mondasz majd nekem [SA]Fruzsi-nak a szerverben történtekről? Persze^^
-Fogsz-e vírust küldeni a szerverre? képtelen lennék rá.
-Felfogod-e törni a szervert? úgyszintén képtelen lennék rá.
-Utálni fogod-e a szervert ha kirúgunk a Team-ből?Miért? nem, mert rengeteg élményemet köszönhetem ennek a fórumnak,szervernek ezért nem tudnám megutálni.
-Szerinted jó szerver lesz a Metin2Relaod?Miért? igen:) mert rengeteg okos,jó,kedves,segítőkész team tagja van.
-Szerinted jó a Metin2Reload Team?Miért? Igeen. hát mert jó.
-Szerinted jó a Metin2Reload Fórum?Miért? igen:)) mert dicső moderátora vagyok^^ mindenki kedves és vidám és rengeteg nevettem már itt xD
-Szerinted kedves [TA]Diamond?Miért? nagyon._. mert emlékszem ,hogy mikor Angel engem utált ő megvédett írtó kedves lány.
-Szerinted okos [TA]Kriszti?Miért? nem tudom:) még soha nem beszéltem vele...honnan tudnám?
-Szerinted jó team tag [GA]DarkAngel?Miért? igen:) Mert jól végzi a munkáját.
-Szerinted jó team tag [GA]Linda?Miért? Nem:\ mindig offlinee.
-Szerinted hazug [GM]Kakashi?Miért? nem:) mert nem tudok arról hogy hazudott volna o.O
-Szerinted aranyos [GM]Kid?Miért? Igen:) mert a többiek azt mondták aranyos xD
-Szerinted szép [MOD]Kathleen?Miért? nem:$ mert szerintem g*ci csúnya vagyok xd
-Szerinted buta [MOD]Dirty?Miért? nem:) mert okos xd
-Szerinted jó fej [SA]Fruzsi?Miért? igen:) mert imádom^^
-Szerinted sok játékos lesz a Metin2Reload-on?Miért? nem, mert hama.
-Melyik team tagot utálod a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) szívből senkit. amúgy [GA]Lindát mert még mindig Team Tag közben meg semmit se csinál:'D
-Melyik team tagot szereted a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) [TA]Diamond-ot, mert ő megvédett engem, és szeretem<3
-Miért csatlakoztál a Team-be? mert azt mondták jó MOD lennék:D
-Meddig szeretnél a Team-ben lenni? mert imádok itt dolgozni?
-Szerinted érdemes volt ezekre a kérdésekre válaszolni?Miért?igen, mert kiderül ki mennyit hazudik:O

Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018645
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Fruzsi Csüt. Dec. 15, 2011 3:15 am

Hamarosan eljön December 18. napja azaz lejár a válaszolási esély!!!
Akik még nem válaszoltak: -[GM]Kid
-[TA]Kriszti
Kriszti hamarosan kitölti majd a tesztet, amint a gép elé engedem!
Kérlek titeket, ha azt szeretnétek, hogy Kid a team-ben maradjon szóljatok neki, hogy jöjjön fel és töltse ki ezt a tesztet!!!
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322550
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Diamond Csüt. Dec. 15, 2011 3:35 am

[SA]Fruzsi írta:Hamarosan eljön December 18. napja azaz lejár a válaszolási esély!!!
Akik még nem válaszoltak: -[GM]Kid
-[TA]Kriszti
Kriszti hamarosan kitölti majd a tesztet, amint a gép elé engedem!
Kérlek titeket, ha azt szeretnétek, hogy Kid a team-ben maradjon szóljatok neki, hogy jöjjön fel és töltse ki ezt a tesztet!!!


úristen természetesen mindenki akarja hogy maradjon Kíra!! Skype-on fent van már írtam neki remélem fel jön!Surprised
és Lindával mi van...???
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Kíra Csüt. Dec. 15, 2011 3:51 am

-Hány éves vagy? 15 >.>
-Barátaid szerint megbízható vagy? asszem.
-Szerinted megbízható vagy? igen;)
-Hazudtál már valamikor, valakinek?Kinek s mikor?Ha nem, akkor most hazudtál,miért? hazudtam már eleget szinte mindennap a tanáraimnak xd de csak nekik!
-Ha % arányban kell elosztani, hogy hányszor hazudtál és hányszor mondtál igazat akkor hogy lenne? ( például: 70% igazság 30% hazugság.) 50-50 %
-Mindig igazat mondasz majd nekem [SA]Fruzsi-nak a szerverben történtekről? jaj neked ? persze!!
-Fogsz-e vírust küldeni a szerverre? áh nem xd
-Felfogod-e törni a szervert? nem menne, nem is próbálnám!
-Utálni fogod-e a szervert ha kirúgunk a Team-ből?Miért? igen! mert ne rúgjatok ki! miért játszanék/szeretném a szervert ha már kirúgtak? vehetném úgy h az egész szerverből kirúgtak!:O nem-e?xd
-Szerinted jó szerver lesz a Metin2Relaod?Miért? igen mert minden metin2 szerver jó xD
-Szerinted jó a Metin2Reload Team?Miért? igen mert minden metin2 team jó!
-Szerinted jó a Metin2Reload Fórum?Miért? igen mert minen metin2 fórum jó!
-Szerinted kedves [TA]Diamond?Miért? óh-óh igen <3 mert ő csaje:D mert egyszerűen jószívű^^ szeretnivaló<3
-Szerinted okos [TA]Kriszti?Miért? nemtom:)
-Szerinted jó team tag [GA]DarkAngel?Miért? igen kíválló!<3 mert tökéletes GA, mindent jól csinál érti a dolgát...<3 Anguzz<3
-Szerinted jó team tag [GA]Linda?Miért? neem! mert már nem is team tag xdddd
-Szerinted hazug [GM]Kakashi?Miért? nem hiszem még nem hazudott nekem....
-Szerinted aranyos [GM]Kid?Miért? XDDD szerintem az vagyok:))) ha a külsőmre értendő szerintem cuki az arcom ha a belsőmre szerintem mindenkivel ari vagyok:)
-Szerinted szép [MOD]Kathleen?Miért?igen:)) igazi jó nő^^
-Szerinted buta [MOD]Dirty?Miért? nem >< mert sok mindent tud rólam és az már haladás:P
-Szerinted jó fej [SA]Fruzsi?Miért? igen ^_^ mert ennyire okos tizenéves lánnyal még nem találkoztam és mert omg mert az!!! velem nagyon kedves és mindenkivel az és az ilyen ember csak is jó fej lehet!
-Szerinted sok játékos lesz a Metin2Reload-on?Miért? igen, mert a hama szerókat is kedvelik:) viszonylag sokan.
-Melyik team tagot utálod a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) ho-ho-ho boldog karácsonyt!! ja nem ez volt a kérdés?:$ próbálom terelni a szót de áh>< senkit nem utálok..! deee talán Lindát azért amiért a többiek is: mindig off o.o
-Melyik team tagot szereted a legjobban?Miért?(NEM ÍRHATOD AZT, HOGY SENKIT!) többet is szeretek >.> akiket szeretek: Fru,Tomi. akiket legjobban szeretek: Amy és Angi <33 mert ők a virtuális családom akikért ölök!!!(L)
-Miért csatlakoztál a Team-be? mert Angi akarta h csatlakozzak XDDD lebuktam XD
-Meddig szeretnél a Team-ben lenni? addig ameddig Amy & Angusz xd na jó nem:)) addig amég él a Metin2Reload^^
-Szerinted érdemes volt ezekre a kérdésekre válaszolni?Miért?nem,mert totál hülye kérdések.

Kíra
Kíra
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 213
Pontok : 355280
Köszönetek száma : 326
Join date : 2011. Oct. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Lik'

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  DarkAngel Pént. Jan. 27, 2012 11:14 pm

@A Team tagjaink szerencsére mind megmaradtatok, de azóta sajnos személyes ügyek miatt történt változás Sírás
a teszt és a téma LEZÁRVA.
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt Empty Re: Bizalom,Igazság,Hazugság Teszt

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.