Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon?

2 posters

Go down

Örülsz-e, hogy annak ellenére, hogy nem lesz Metin2Reload a fórum megmaradt?

Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? I_vote_lcap100%Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? I_vote_rcap 100% 
[ 5 ]
Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? I_vote_lcap0%Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Összes szavazat : 5
 
 

Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? Empty Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon?

Témanyitás  Devil Szomb. Okt. 20, 2012 9:20 pm

HELLOOOOO!!

Újra életre szeretném kelteni ezt a fórumot ezért úgy döntöttem, hogy szükségem lenne 4-5 személyre akik elvállalnák a moderátori posztot valamint 1-2 olyan emberre akik híresztelnék a fórumunkat! :)
A moderátorok a nevük elé [MOD] "rangot" kapnak és természetesen a nevük színes lesz.
A "hírvivők"-nek csupán a nevük lesz színes. :)
Mivel a megfelelő embereket keresem ezért szükségem lesz egy pici "bemutatkozásra". :) Csupán egyetlen egy kérdésre kell válaszolnod, ha moderátor akarsz lenni:

  • Miért szeretnél moderátor lenni?


Viszonylag röviden (de ne 1-2 mondatban!!!),de tömören fogalmazzátok meg erre a kérdésre a választ!

Akik hírvivők szeretnének lenni azok pedig írják le, hogy mennyi embert tudnának toborozni, honnan és hogyan! :)

Pár apróbb feltétel:


Viktória, rád nagyon számítok! :) A fórumon elkelne némi frissítés (gm,mod,dvr felvétel eltörlése, témák ellenőrzése stb.)!
DE én minden ex. metin2reload team tagok örömmel látnék az új "team" tagja ként! :D

Várhatóan jövőhét hétvégén fogom lezárni a "jelentkezést", de csak akkor, ha meg van a kért létszám! :) Ha jelentkezel, lehet, hogy még azon a napon amelyen jelentkeztél megkapod a kért rangot! :D
Sok sikert és köszönöm nektek! :)

Ui.: Fentebb feltettem egy "szavazást"! Kérlek szavazzatok!! Köszönöm!!

Devil
Community Manager
Community Manager

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 215451
Köszönetek száma : 66
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? Empty Re: Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon?

Témanyitás  [MOD]Viktoria Vas. Okt. 21, 2012 4:07 am

Hello! elégedett
Én örömmel vállalnám a moderátori posztot! jó
Azért, mert (ahogyan te is említetted) a fórum nagyon el van avulva ezért én szívesen frissíteném a témákat, a fórum külsejét&belsejét és stb. Mosolyog Nagyon-nagyon szeretek segíteni az embereknek ezért itt is szívesen segítenék a "rászorulóknak"! Cukin Mosolyog Elég sok mindent tudok a Metin2-ről, és mivel ez egy Metin2 fórum ezért gondolom valamennyire ez is számit. Cukin Mosolyog
Tudtommal eddig is helyt álltam és szeretném folytatni ezt a munkát. Valamint számítasz rám, és én örömmel segítek! Kacsint

NAGYOOOON örültem mikor megláttam ezt a témát!!! jó
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? Empty Re: Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon?

Témanyitás  Devil Vas. Okt. 21, 2012 4:12 am

Remek, köszönöm szépen!!!!!!!:)
Új moderátor: [MOD]Viktoria!!! :D Sok sikert!! :)

Devil
Community Manager
Community Manager

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 215451
Köszönetek száma : 66
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? Empty Re: Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon?

Témanyitás  [MOD]Viktoria Szomb. Okt. 27, 2012 10:35 pm

Srácok!!!
Még mindig szükségünk van moderátorokra!! elégedett
Tessék jelentkezni! rendben
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon? Empty Re: Ki szeretne moderátor lenni ezen a fórumon?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.