Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

5 posters

Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  kicsi_nunis Szomb. Márc. 03, 2012 11:55 pm

[GA]Katherine Vas. Márc. 04, 2012 11:54 am
1) Mi ez a megnyilvánulás? Milyen módon merészelsz így beszélni velem, te aljas kis takonypóc?:>
2) mi a bajod velem? mit tettem veled, te fogyatékos?
3) NEM ÉN foglalkozok az oldallal:)
4) ezek után még elvárod, hogy válaszoljak?! hát bocs hugi, nem fogok^^



EZT VÁLASZOLTA NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kicsi_nunis
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 53
Pontok : 257996
Köszönetek száma : 20
Join date : 2011. Nov. 22.
Tartózkodási hely : HHEHEHEHEHE

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Kittenz Szomb. Márc. 03, 2012 11:57 pm

ja igen...:> és azt nem mutatod meg, hogy te mit írtál?^^


kicsi_nunis Vas. Márc. 04, 2012 11:51 am

SZIA SEGICS TE KURVINYEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A WEBOLDALON NEM NINCS OJAN RÉSZ HOGY LETÖLTÉS!!!!!!!!!!!! ÍGY HOGY JÁCCAK BASZD MEG HOGY A GECIBE JÁCCAK HA NEM TESZED BE A LETÖLTÉST GONDOLKOZZÁL MÁR A KURVA ÉLETBE VELED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  kicsi_nunis Szomb. Márc. 03, 2012 11:57 pm

ÉN NEM ÍRTAM IJET!!!!!!!!!!!!! HAZUCC!!!!!!!!!!!!

kicsi_nunis
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 53
Pontok : 257996
Köszönetek száma : 20
Join date : 2011. Nov. 22.
Tartózkodási hely : HHEHEHEHEHE

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Kittenz Vas. Márc. 04, 2012 12:00 am

igen?:')

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Huh2_www.kepfeltoltes.hu_

(bocsi a rossz minőségértxD)
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  kicsi_nunis Vas. Márc. 04, 2012 12:01 am

AZ SZERKESZTETTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kicsi_nunis
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 53
Pontok : 257996
Köszönetek száma : 20
Join date : 2011. Nov. 22.
Tartózkodási hely : HHEHEHEHEHE

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Kittenz Vas. Márc. 04, 2012 12:02 am

igen hogyne -.-
kicsi_nunis én mindenkivel tudok kedves lenni, ha az a valaki is az velem:') mire volt jó ez a beszélgetés?Surprised
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  kicsi_nunis Vas. Márc. 04, 2012 12:04 am

ARRA HOGY KIDERÜLJÖN MENYIRE NEM AKARSZ SEGÍTENI MÁSOKNAK HOGY MEKORA EGY KÖCSÖG SENKIHÁZI MAJOM VAGY ARRA VOLT JÓ KÉPZELD EL ÉS MOST TÉGED KIFOGNAK RÚGNI TE LIBAAAAAAA

kicsi_nunis
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 53
Pontok : 257996
Köszönetek száma : 20
Join date : 2011. Nov. 22.
Tartózkodási hely : HHEHEHEHEHE

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Kittenz Vas. Márc. 04, 2012 12:07 am

xDDD kicsi_nunis...:') ennyire már tényleg NEM lehetsz hülyexD ehhez már ÉSZ kell :X te totálisan hülye vagy, depressziós vagy nem tudom mi a gond veled o,O Pszichológus-t néha meg kéne látogatnod jó sokaknak segítettem már és még fogok is:) de akik nem érdemlik meg azoknak NEM fogok:>
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  [MOD]Viktoria Vas. Márc. 04, 2012 12:41 am

Katherine NEM vétkes ez ügyben.
Ha valamilyen kérdésed adódott azt szépen, moderáltan és spam használata nélkül kérdezd meg az egyik Team Tagtól.A Team Tagok sértése szigorúan tilos.A hazudás úgy szintén nem szép dolog. Mert, hogy is van az a dal? ''Aki hazudik az lop...'' képzelődik
kicsi_nunis nagyon kérlek moderáld magad mindenkivel; de főleg a Team Tagokkal szemben!

#FIGYELMEZTETVE.[kicsi_nunis]
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Fruzsi Vas. Márc. 04, 2012 12:47 am

kicsi_nunis majd lassan már te részesülsz olyan bann-ban, hogy csak óóó képzelődik a sértegetéseid és a hazugságaid miatt rendben ez a téma felesleges, csak is magadat köpted be ezzel jó gratula

#a témát zárom
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322500
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Diamond Vas. Márc. 04, 2012 4:06 am

Katherine, nem furcsa, hogy neked mostanában túl sok konfliktusod van o.o?
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077498
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Kittenz Hétf. Márc. 05, 2012 4:27 am

Diamond ezzel arra célzol, hogy én kezdeményezem a vitákat?:') hát láss csodát, rohadtul, de NEM én:> látod te is a pmet nem?^^ ShootingStar témáját is látod,nem?:> hol kötöttem én bele valamelyikőjükbe ELSŐNEK? -.-''
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS .................................. Empty Re: KATHERINE NEM SEGÍTET NEKEM EZ A GONOSZ KIS ..................................

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.