Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

+4
Fruzsi
Kittenz
[MOD]Viktoria
kicsi_nunis
8 posters

Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  kicsi_nunis Szer. Feb. 08, 2012 5:50 am

na ti mit szólnátok ha a Vikiiii ta lenne? jó jó én nagyon örülnék neki mert ő segítőkész ari és cuki és szép is elégedett elégedett elégedett muszály tanak lenie!!!!!!! szerintetek?????

kicsi_nunis
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 53
Pontok : 257996
Köszönetek száma : 20
Join date : 2011. Nov. 22.
Tartózkodási hely : HHEHEHEHEHE

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Szer. Feb. 08, 2012 5:56 am

Nos az egyik célomat említetted meg.Minden álmom hogy Team Admin legyek és a felhasználói névhez ezt kelljen írnom: [TA]Vikiiii.De csak úgy, egy szavazat alapján nem érdemelhetem ki ezt a rangot - és más rangot sem.A rangokat ki kell érdemelni.Minden erőmmel azon vagyok, hogy ez nekem sikerüljön.Talán egyszer sikerülni is fog, lehet, hogy 1 hónap múlva, talán 2...esetleg 1 év múlva, ki tudja?!Én nem fogom feladni.Egyenlőre még örülök annak, hogy MOD lettem.Ezzel bekerültem a Metin2Reload Team-be ami ez idáig volt az álmom.Szóval ez teljesült és a többi is fog!
Mellesleg köszönöm, hogy megkérdezted ezt a többiektől; érdekel a véleményük. Love

UI.: Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen szép véleménnyel vagy rólam.Figyelemre méltó dolgokat írsz.Köszönöm!
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Kittenz Szer. Feb. 08, 2012 6:04 am

én nagyon örülnék neki.Vikinek rengeteg esélye van a metin2reload teamben.100% hogy még nagyon sokat fog nőni a rangja.legalábbis remélem:>. én mindenki sikerének nagyon örülök és jómagam nem szeretnék GM-szerűség lenni mivel semmi dolgom se lenne.a SMOD nekem most tökéletes. képzelődik
Viki megérdemelné a TA rangot.főleg ha kész lesz a játék mivel tökéletesen helyt állna és nagyon jól >moderálná< a játékot :') én nagyon szurkolok neki és mivel ő Vikcsuuu tuti menni fog neki!!! hajrá Vikk, legyél TA!!!! :') <333333333 ♥️♥️♥️♥️
és Vikónak igaza van, ok nélkül nem kap senki rangot , főleg nem 1 szavazás alapján :>
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Szer. Feb. 08, 2012 6:08 am

Uramisten Katie!:3 Nagyon - nagyon aranyos vagy. Sírás Egyszerűen sírva fakadok... Sírás Nem hiszem el, hogy: hogy szerezhettem ilyen kedves,aranyos barátot mint te.És azt sem hiszem el, hogy: hogy találhattam rá a Metin2Reload-ra.Mivel itt mindenki segítőkész,befogadó,kedves,aranyos és még sorolhatnám a jó jelzőket.Mindenkinek köszönök mindent! elégedett Imádlak titeket. :3
Katcsu; nagyon jól esett amit mondtál...:3 Nagyon szeretlek||köszönöm. <3 Remélem így lesz... képzelődik

jó !!!EZ A 200. HOZZÁSZÓLÁSOM!!! jó
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Fruzsi Csüt. Feb. 09, 2012 3:21 am

Jómagam, a server admin kijelentem nektek, hogy Viki még simán lehet TA.nagyon szorgalmas,ügyes,okos leányzó és nekem pont ilyen tagokra van szükségem jó de szerencsére a team többsége ilyen... képzelődik nagyon örülnék neki ha minél többen elérnétek a TA rangot... elégedett kövessétek Diamond példáját! Love ő egy tökéletes team admin. sok sikert nektek!
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322500
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Csüt. Feb. 09, 2012 3:31 am

Köszönöm szépen, Fruzsi, köszönöm!!! jó
Sokáig követtem (sőt még mindig követem) [TA]Diamond példáját, de most már igyekszem egyedi stílust kialakítani.Szeretném ha sokaknak én is példaképpé válnék és ez csak egyéniséggel mehet. elégedett
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Diamond Csüt. Feb. 09, 2012 3:55 am

örülnék neki úgy is kéne még +1 ta^^. de tök8 h ta vagy mod vagy még semmit nem jelent:DD.

gratu a 200. komihoz:ppp.

TRY TO BEAT ME!
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077498
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Csüt. Feb. 09, 2012 4:32 am

[TA]Diamond írta:örülnék neki úgy is kéne még +1 ta^^. de tök8 h ta vagy mod vagy még semmit nem jelent:DD.

gratu a 200. komihoz:ppp.

TRY TO BEAT ME!

Igazad van.Most még semmit nem számít, de később számítani fog, nagyon is.Mellesleg nekem az nagyobb elismerés ha TA vagyok mintha MOD lennék.Azt jelentené, hogy megérdemeltem és, hogy rengeteget dolgoztam-küzdöttem ezért.És a dolgomat ugyanúgy végezném a fórumon.
Örülök, hogy örülnél neki, köszönöm!:3

UI.: Köszi! Há-há talán egyszer még le beatollak. xD
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Kittenz Csüt. Feb. 09, 2012 7:21 am

[MOD]Vikiiii írta:Uramisten Katie!:3 Nagyon - nagyon aranyos vagy. Sírás Egyszerűen sírva fakadok... Sírás Nem hiszem el, hogy: hogy szerezhettem ilyen kedves,aranyos barátot mint te.És azt sem hiszem el, hogy: hogy találhattam rá a Metin2Reload-ra.Mivel itt mindenki segítőkész,befogadó,kedves,aranyos és még sorolhatnám a jó jelzőket.Mindenkinek köszönök mindent! elégedett Imádlak titeket. :3
Katcsu; nagyon jól esett amit mondtál...:3 Nagyon szeretlek||köszönöm. <3 Remélem így lesz... képzelődik

jó !!!EZ A 200. HOZZÁSZÓLÁSOM!!! jó

OMFG!!!!!! pont te beszélsz?<33 te vagy itt a leg-leg! [aranyosabb,cukibb,szebb,segítőkészebb stb.] de de nagyon köszi amiket mondtál:')♥️♥️
mi is imádunk <3333333 ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ VIKCSU♥️♥️ lil' barbii*_*♥️
és SOK SIKERT! legyél TAAAA. MOST! :'] fuh te jó sokat komizol;p
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Csüt. Feb. 09, 2012 7:27 am

Hihi, hazudozol... Love Love
Nagyon cuki vagy, I♥️YOU. Love KÖSZÖNÖM!!! Love
Mellesleg amiket mondtam mind igazak és szívből szólóak.:3
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  DarkAngel Pént. Feb. 10, 2012 2:20 am

áháháháháháh XDDDDDD pffffffffff:'DDD most kajak MIÉRT is érdemelné meg ő a TA rangot?:W soroljátok már fel nekem [linkekkel!!!!!!] hogy ő mit tett a fórumért:DD ezek szerint jó sokat:E mert az még egy dolog, hogy Katie SMOD lett, ő megérdemelte és látszik a munkája, meg hogy Diamond TA mert ő is sokat dolgozott/dolgozik, de te miért lettél MOD? és mi az, hogy hamarosan TA leszel?ne vicceljetek máár˛
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382489
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Pént. Feb. 10, 2012 2:40 am

És meséld már el nekünk, hogy te miért lettél GA?
Íme, hogy én miket csináltam [Ezidáig!] :
~ SOKSZOR MEISMÉTELT KÉRDÉSEK.

~ FÓRUM SZABÁLYZAT.

~ ALÁÍRÁS.

~ ALÁÍRÁS VÁSÁRLÁS.

~ FÓRUM HASZNÁLATA.

És még sok-sok mindennel fogom ellátni a fórumot, valamint rengeteg hasznos kommentem van.Ha gondolod megtekintheted őket.
És most hagy lássam, te miket csináltál a fórumon?(Melyek a fórum/felhasználók javára váltak.)


A hozzászólást [MOD]Vikiiii összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 10, 2012 5:37 am-kor.
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  kicsi_nunis Pént. Feb. 10, 2012 3:50 am

ga dark angelen kívül mindenki aranyos és kedves!!!!!! imádlak Viki remélem ta leszel Smile))))))))))) nagyon sok sikert

kicsi_nunis
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 53
Pontok : 257996
Köszönetek száma : 20
Join date : 2011. Nov. 22.
Tartózkodási hely : HHEHEHEHEHE

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Pént. Feb. 10, 2012 4:52 am

kicsi_nunis írta:ga dark angelen kívül mindenki aranyos és kedves!!!!!! imádlak Viki remélem ta leszel Smile))))))))))) nagyon sok sikert

Nagyon kedves vagy velem kicsi_nunis; kérlek légy ilyen a többiekkel is! képzelődik Legyél mindig szófogadó,okos,intelligens lány és mindenki ugyanilyen lesz majd veled. jó Ahogyan látod én is próbálok kedves lenni veled akárcsak te velem. elégedett
Nagyon szépen köszönöm! Love Én is nagyon remélem. képzelődik
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Dirty Pént. Feb. 10, 2012 5:48 am

Nem tom miért csináltok ebből ilyen nagy ügyet . . .
Aki megérdemli az úgy is előre lesz léptetve hiába veritek itt magatokat . és erről amúgy is Fruzsó dönt szóval az ehhez hasonló témák szerintem full fölöslegesek . akárki nyavalyoghat rangért . . . semmit nem fog elérni vele : ) ez tényleg egy olyan team ahol keményen meg kell dolgoznod az előreléptetésért ; ) de én mindenkinek kívánok sok szerencsét . és ezzel nem akarok senkit megbántani de nekem ez a véleményem . Angi és Viki kérlek vessetek véget a csetepaténak ! ! : ) már nagyon unom és szerintem a többiek is így vannak vele . ; ) na még egyszer elmondom nem sértésnek mondom én nagyon szeretném ha mindenkinek nőne a rangja és egyre több team-tagunk lenne szval sok sikert csajszik ^^ és Kakashi : P

utóirat ( ha már mindenki ír x D ) : kicsi_nunis légyszi velem is legyél ilyen jó fej : P jó ember vagyok én hidd el ! x D dicsérj meg engem is ! * - * : P de örülnék ha nevet változtatnál : S
Dirty
Dirty
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 127
Pontok : 1109985
Köszönetek száma : 143
Join date : 2011. Oct. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : In love in DarkAngel< 3 !

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Pént. Feb. 10, 2012 6:06 am

Igazad van Dirty. Egyetértek veled teljes mértékben. Bár nem sok újat mondtál hisz eddig is tudtam, hogy így nem lehetek TA. És én nem is így szeretnék...én kiszeretném érdemelni a rangokat... jó
[Köszönöm a ''Sok sikert-szerencsét''!]

UI.: Angival én már nem vitázok, ha nem tűnt volna fel. Ő köt mindig belém...
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Kittenz Pént. Feb. 10, 2012 7:30 am

Dirty először is itt senki nem veri magát semmiért, másodszor ez nem szavazás.kicsi_nunis megkérdezte, hogy mit szólnánk ha Vikó MOD lenne-_-' nem tudom h' hol látsz te itt szavazást u_u' először olvasd el a kommenteket ...!:> ne fuss át rajtuk máskor!aztán komizz!:')
és ahogy Viki is mondta (és már mindenkinek feltűnhetett volna!!) ő(Viki) már nem vitázik senkivel!:> Angi az aki mindig beszól neki -_-
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Fruzsi Pént. Feb. 10, 2012 8:52 pm

OK.
hogy mindenkit felvilágosítsak íme
Viki azért lett MOD mert MODokra jobban szükségünk van mint GMekre mert fórum VAN szerver NINCS.
eddigi munkái alapján úgy vettem észre, hogy tökéletesen helyt állna mint moderátor.megbeszéltem ezt vele és elvállalta a munkát.biztos vagyok benne, hogy egyre jobban fogja végezni a dolgát.
nektek nem kell foglalkoznotok más dolgával.ahogy Kakashi is mondta(1 másik témában) amíg jól végzi dolgát nincs probléma és Viki eddig tökéletesen végzi! (foglalkozzatok magatokkal, a saját bajotokkal,munkátokkal!!!!!)
már komolyan ki kell hogy osszak néhány figyelmeztetést / hátra léptetést? bírjatok már magatokkal! ahelyett, hogy örülnétek, hogy van egy új team tag és nagy örömmel befogadnátok ti (na jó nem akarok egyesszámban beszélni, tudjátok, hogy kinek szól...khm) kitagadjátok?! és állandóan ez megy. jó muszáj vagyok elmondani ezt Anginak írom! minden új taggal ezt csinálod pedig mikor te voltál új mindenki szív repdesve befogadott téged és örültek neked!ha ennyire nem tetszik valami nyugodtan kiléphetsz! én senkit nem fogok ok nélkül kirúgni, felfogtad végre?

valamint

SENKI NEM LESZ SZAVAZÁS ALAPJÁN TEAM TAG
SENKI NEM KAP SZAVAZÁS ALAPJÁN NAGYOBB RANGOT
SENKIT NEM RÚGOK KI OK NÉLKÜL
SENKIT NEM VESZEK BE OK NÉLKÜL
CSAK ÉN VEHETEK BE TEAM TAGOKAT, MAX. KIKÉREM A TI VÉLEMÉNYETEKET IS

ez a téma NEM szavazás itt kicsi_nunis véleményt kér!!!
FELFOGTÁTOK VÉGRE??????
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322500
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Pént. Feb. 10, 2012 9:02 pm

Köszönöm Fruzsi, ennél jobban én sem mondhattam volna, de pontosan erre gondoltam. Köszönöm!!
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Kittenz Szomb. Feb. 11, 2012 5:35 am

[SA]Fruzsi írta:OK.
hogy mindenkit felvilágosítsak íme
Viki azért lett MOD mert MODokra jobban szükségünk van mint GMekre mert fórum VAN szerver NINCS.
eddigi munkái alapján úgy vettem észre, hogy tökéletesen helyt állna mint moderátor.megbeszéltem ezt vele és elvállalta a munkát.biztos vagyok benne, hogy egyre jobban fogja végezni a dolgát.
nektek nem kell foglalkoznotok más dolgával.ahogy Kakashi is mondta(1 másik témában) amíg jól végzi dolgát nincs probléma és Viki eddig tökéletesen végzi! (foglalkozzatok magatokkal, a saját bajotokkal,munkátokkal!!!!!)
már komolyan ki kell hogy osszak néhány figyelmeztetést / hátra léptetést? bírjatok már magatokkal! ahelyett, hogy örülnétek, hogy van egy új team tag és nagy örömmel befogadnátok ti (na jó nem akarok egyesszámban beszélni, tudjátok, hogy kinek szól...khm) kitagadjátok?! és állandóan ez megy. jó muszáj vagyok elmondani ezt Anginak írom! minden új taggal ezt csinálod pedig mikor te voltál új mindenki szív repdesve befogadott téged és örültek neked!ha ennyire nem tetszik valami nyugodtan kiléphetsz! én senkit nem fogok ok nélkül kirúgni, felfogtad végre?

valamint

SENKI NEM LESZ SZAVAZÁS ALAPJÁN TEAM TAG
SENKI NEM KAP SZAVAZÁS ALAPJÁN NAGYOBB RANGOT
SENKIT NEM RÚGOK KI OK NÉLKÜL
SENKIT NEM VESZEK BE OK NÉLKÜL
CSAK ÉN VEHETEK BE TEAM TAGOKAT, MAX. KIKÉREM A TI VÉLEMÉNYETEKET IS

ez a téma NEM szavazás itt kicsi_nunis véleményt kér!!!
FELFOGTÁTOK VÉGRE??????


+1111111111111111111111
pontosan!!
Kittenz
Kittenz
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 290
Pontok : 1018595
Köszönetek száma : 323
Join date : 2011. Oct. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Barbie world :3 wit my love and wit my best friends o.o <3

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Diamond Hétf. Feb. 13, 2012 5:33 am

[MOD]Dirty írta:Nem tom miért csináltok ebből ilyen nagy ügyet . . .
Aki megérdemli az úgy is előre lesz léptetve hiába veritek itt magatokat . és erről amúgy is Fruzsó dönt szóval az ehhez hasonló témák szerintem full fölöslegesek . akárki nyavalyoghat rangért . . . semmit nem fog elérni vele : ) ez tényleg egy olyan team ahol keményen meg kell dolgoznod az előreléptetésért ; ) de én mindenkinek kívánok sok szerencsét . és ezzel nem akarok senkit megbántani de nekem ez a véleményem . Angi és Viki kérlek vessetek véget a csetepaténak ! ! : ) már nagyon unom és szerintem a többiek is így vannak vele . ; ) na még egyszer elmondom nem sértésnek mondom én nagyon szeretném ha mindenkinek nőne a rangja és egyre több team-tagunk lenne szval sok sikert csajszik ^^ és Kakashi : P

utóirat ( ha már mindenki ír x D ) : kicsi_nunis légyszi velem is legyél ilyen jó fej : P jó ember vagyok én hidd el ! x D dicsérj meg engem is ! * - * : P de örülnék ha nevet változtatnál : S

Dirty +1 (:
Fruzsi + végtelen.
Náluk van az igazság, olvassátok el az ő komijukat (Angika) aztán értsétek meg és ha úgy érzitek igazságtalan akkor járhat a pofi. addig alapban maradjon! *.*
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077498
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Kíra Pént. Feb. 24, 2012 8:46 pm

Mint mindenki szerint, szerintem is felesleges erről vitázniXD szerintem erről nem a MODok , de nem is A GMek (s nem a smodok,sgmek,gak,sgak,tak,tlek) döntenek hanem maga a szent,a dicső, a sérthetetlen SA azaz [SA]Fruzsi.
majd ő eldönti ki-mikor-miért lesz elő/hátraléptetve s milyen rangot érdemel.
Ahogy Bratyusz mondta..vovi jó vagy Dirty. (Y) ;D és ahogy Fruzsi....fántásztíkús.
Kíra
Kíra
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 213
Pontok : 355230
Köszönetek száma : 326
Join date : 2011. Oct. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Lik'

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  kicsi_nunis Szomb. Feb. 25, 2012 11:26 pm

darkangel nagyon bunkó egy ga vagy:))))))))))))))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile))))))))))))))))) ez a véleményem a töbieknek főleg Vikinek pedig sok sikert kivánok az előre jutáshoz nagyon jól végzitek a dolgotokat hajráhajrááááááááááááá

#Figyelmeztetve [SA]Fruzsi által.
(indok:sértegetés)

kicsi_nunis
Közvetítő
Közvetítő

Hozzászólások száma : 53
Pontok : 257996
Köszönetek száma : 20
Join date : 2011. Nov. 22.
Tartózkodási hely : HHEHEHEHEHE

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Szomb. Feb. 25, 2012 11:41 pm

kicsi_nunis; megakartam köszönni a legutolsó kommentedet, de láttam mit írtál [GA]DarkAngel-re ezért inkább nem tettem.Nagyon szépen megkérlek, hogy a Team Tagok között ne tegyél különbséget.Nem kell mindenkit szeretned, és ezt nem is kéne kifejezned. És ezzel 1 szabályt is megszegtél...

A hozzászólásod másik része viszont nagyon kedves és nagyon tetszik. :3 Nagyon szépen köszönöm a kedvességedet velem szemben! (Legyél ilyen mindenkivel!:3)
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  [MOD]Viktoria Szomb. Márc. 03, 2012 8:51 pm

#A TÉMA ÁTHELYEZVE. [EGYÉB->HÜLYESÉGEK]
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752686
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne?????? Empty Re: mit szólnátok ha a [MOD]Vikiiii ta lenne??????

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.