Minden ami Metin2!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fontos témák
~ Fórum Szabályzat __________________________ ~ Figyelmeztetések
WEBOLDAL
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Legutóbbi témák
» Some things about Viki's leaving, warnings etc.
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:08 am by Diamond

» Letz talk in Englishhhhhhhh! :3
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:04 am by Diamond

» MI AZ HOGY NINCS MIHEZ HOZZÁSZÓLNOM?O-O
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:02 am by Diamond

» Meglepetééééés!!!:)
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am by Diamond

» Itt hagyom a fórumot - ezúttal végleg
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:00 am by Diamond

» Boldog születésnapot Kate!<3
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Nov. 14, 2012 4:57 am by Diamond

» Tell everything about you. IN ENGLISH.
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:29 am by Kittenz

» FIGYELMEZTETÉSEK
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:11 pm by Devil

» "we are sorry" topic to Vikk -.-
Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! EmptySzer. Okt. 31, 2012 9:00 pm by Devil


Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

+3
Kíra
DarkAngel
Kitti
7 posters

Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Kitti Hétf. Jan. 02, 2012 12:59 am

sztem ideje lenne megtervezni a klienst hátha könnyebben menne majd ha odajuttok(: csináltam pár kezdő képet de te talán hasznát vehetitek:


Bejelentkező ablak:


Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! -_ABSZTRAKT_-_LILA_800x600_www.kepfeltoltes.hu_

Patcher háttér:


Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! 2hyxw29_www.kepfeltoltes.hu_


Csak úgy:

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Metin2_www.kepfeltoltes.hu_
remélem veszitek majd vmi hasznátxd

Kitti
Újonc
Újonc

Hozzászólások száma : 8
Pontok : 1225969
Köszönetek száma : 11
Join date : 2012. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  DarkAngel Hétf. Jan. 02, 2012 1:09 am

remek(Y)
tökéletesen úton haladsz a benyalizással Amynél,Fruzsinál és Vikinél;D csak így tovább!

utóirat: szerintem ezek nagyon egyszerű képek ilyet mindenki tud csinálni...ha ilyen képek lesznek a Mt2R-ben inkább megriadnak a játékosok szerintem hagyd ezt a munkát Dirtyre és Fruzsira vagy egyéb design szerkesztőkre és fejezd be a nyalizást, de a bejelentkezőablak nem lett rossz.
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Kíra Kedd Jan. 03, 2012 3:03 am

[GA]DarkAngel írta:remek(Y)
tökéletesen úton haladsz a benyalizással Amynél,Fruzsinál és Vikinél;D csak így tovább!

utóirat: szerintem ezek nagyon egyszerű képek ilyet mindenki tud csinálni...ha ilyen képek lesznek a Mt2R-ben inkább megriadnak a játékosok szerintem hagyd ezt a munkát Dirtyre és Fruzsira vagy egyéb design szerkesztőkre és fejezd be a nyalizást, de a bejelentkezőablak nem lett rossz.

nekem mind tetszik o-o : -o

Angii te mindig az igazat mondod!Very Happy lehetne csinálni egy könyvet arról, hogy hogyan nyald be magad Amynél xD Fruzsinál még annyira nem is egyszerű. ja és a könyv írója Viki lenne xD ők tudják hogyan kell ezt csinálni:p a könyv 2. részét meg ez a Kitti írná x-D
goodidea o-o
Kíra
Kíra
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 213
Pontok : 355280
Köszönetek száma : 326
Join date : 2011. Oct. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Lik'

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Diamond Kedd Jan. 03, 2012 6:18 am

Nekem is tetszik az összes kép, köszönjük szépen, de szerintem majd a játékhoz szükséges képeket, témákat, design-et Fruzsi fogja elkészíteni(:!
Mellesleg én ezt nem hívom nyalizásnak ... lehet, hogy
-Unalmában csinált nekünk pár képet
-Segíteni akar
-Ötletekkel szolgál
ki tudja ?! nem csak nyalizni lehet azzal h valaki képeket csinál:'D
még 1x köszönjük szépen Kitti!
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Kitti Kedd Jan. 03, 2012 6:24 am

természetesen ezzel nem nyalizni akartam hanem szerettem volna ha valamelyik képem segítséget nyujtana vagy esetleg fel is használnátok -.- milyen rosszindulatú emberek vannak itt én ezt nem értem, néha uralkodjatok magatokon!!!!!! Diamond neked van igazad és én köszönöm:))))

Kitti
Újonc
Újonc

Hozzászólások száma : 8
Pontok : 1225969
Köszönetek száma : 11
Join date : 2012. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Kitti Kedd Jan. 03, 2012 6:56 am

ja légyszi zárjátok a témát :Đ thxxx

Kitti
Újonc
Újonc

Hozzászólások száma : 8
Pontok : 1225969
Köszönetek száma : 11
Join date : 2012. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Diamond Szer. Jan. 04, 2012 3:36 am

#zárva
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Admin Csüt. Jan. 05, 2012 3:18 am

Nem értem hogy nektek mi a bajotok azzal ha valaki képekkel kedveskedik nekünk vagy ezzel segíti munkánkat.Kitti én azt mondom ne törődj Kírával és DarkAngellel mindig csak mondják a magukét ami már kezd "kicsit" (nagyon) unalmas lenni.Nagyon szépen köszönjük a képeket, elképzelhető, hogy még vesszük hasznát.

[SA]Fruzsi
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 34
Pontok : 2147713597
Köszönetek száma : 21
Join date : 2011. Oct. 13.

https://metin2reload.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Diamond Csüt. Jan. 05, 2012 4:29 am

Admin írta:Nem értem hogy nektek mi a bajotok azzal ha valaki képekkel kedveskedik nekünk vagy ezzel segíti munkánkat.Kitti én azt mondom ne törődj Kírával és DarkAngellel mindig csak mondják a magukét ami már kezd "kicsit" (nagyon) unalmas lenni.Nagyon szépen köszönjük a képeket, elképzelhető, hogy még vesszük hasznát.

[SA]Fruzsi

és volálá lássatok csodát ITT van az a személy akinek MINDIG IGAZA VAN: [SA]FRUZSI!
köszönöm szépen ezt a kommentet lájkolnám 1000x is!! [nem Angi az akinek mindig igaza van:'DD]
Diamond
Diamond
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 337
Pontok : 1077548
Köszönetek száma : 246
Join date : 2011. Oct. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Dover

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  DarkAngel Pént. Jan. 06, 2012 2:08 am

[TA]Diamond írta:
Admin írta:Nem értem hogy nektek mi a bajotok azzal ha valaki képekkel kedveskedik nekünk vagy ezzel segíti munkánkat.Kitti én azt mondom ne törődj Kírával és DarkAngellel mindig csak mondják a magukét ami már kezd "kicsit" (nagyon) unalmas lenni.Nagyon szépen köszönjük a képeket, elképzelhető, hogy még vesszük hasznát.

[SA]Fruzsi

és volálá lássatok csodát ITT van az a személy akinek MINDIG IGAZA VAN: [SA]FRUZSI!
köszönöm szépen ezt a kommentet lájkolnám 1000x is!! [nem Angi az akinek mindig igaza van:'DD]

na jó az igazi okát nem tudom (tudjuk) hogy miért is csinált Kitti képeket nekünk?talán azért, hogy segítse a szerver haladását, vagy pedig hogy szerezzen hírnevet és benyalja magát egyeseknél?
csak emlékezzünk vissza Viki és adott pár ötletet amik [TA]Diamondnak nagyon tetszettek (például ez itt: https://metin2reload.hungarianforum.com/t94-csak-egy-otlet régebbieket nem találtam.). de biztos volt még számtalan, ja és persze a híres nevezetes ,,barátság teszt" ami segítségével barátságot kapott Vikike annak ellenére hogy senkit nem is ismert. Kitti én azt mondom nyiss egy témát ,,barátság teszt" névvel, kérdezz 5 db kérdést és 100% hogy ,,Viki:3" és ,,[TA]Diamond" válaszolni fognak és máris meg kapod a barátságukat! (Y) de vigyázz mert a végén kiderül hogy 2 aljas r*b*ncról van szó:S
Amy én soha nem állítottam hogy nekem mindig igazam van, csak általában:W
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  DarkAngel Pént. Jan. 06, 2012 2:09 am

[TA]Diamond írta:
Admin írta:Nem értem hogy nektek mi a bajotok azzal ha valaki képekkel kedveskedik nekünk vagy ezzel segíti munkánkat.Kitti én azt mondom ne törődj Kírával és DarkAngellel mindig csak mondják a magukét ami már kezd "kicsit" (nagyon) unalmas lenni.Nagyon szépen köszönjük a képeket, elképzelhető, hogy még vesszük hasznát.

[SA]Fruzsi

és volálá lássatok csodát ITT van az a személy akinek MINDIG IGAZA VAN: [SA]FRUZSI!
köszönöm szépen ezt a kommentet lájkolnám 1000x is!! [nem Angi az akinek mindig igaza van:'DD]

na jó az igazi okát nem tudom (tudjuk) hogy miért is csinált Kitti képeket nekünk?talán azért, hogy segítse a szerver haladását, vagy pedig hogy szerezzen hírnevet és benyalja magát egyeseknél?
csak emlékezzünk vissza Viki is adott pár ötletet amik [TA]Diamondnak nagyon tetszettek (például ez itt: https://metin2reload.hungarianforum.com/t94-csak-egy-otlet régebbieket nem találtam.). de biztos volt még számtalan, ja és persze a híres nevezetes ,,barátság teszt" ami segítségével barátságot kapott Vikike annak ellenére hogy senkit nem is ismert. Kitti én azt mondom nyiss egy témát ,,barátság teszt" névvel, kérdezz 5 db kérdést és 100% hogy ,,Viki:3" és ,,[TA]Diamond" válaszolni fognak és máris meg kapod a barátságukat! (Y) de vigyázz mert a végén kiderül hogy 2 aljas r*b*ncról van szó:S
Amy én soha nem állítottam hogy nekem mindig igazam van, csak általában:W


ja #a témát nyitom mert biztos akarnak a semleges tagjaink is hozzászólni.
DarkAngel
DarkAngel
Mester
Mester

Hozzászólások száma : 185
Pontok : 382539
Köszönetek száma : 196
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mögötted<33 Dirtyvel<33

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  [MOD]Viktoria Pént. Jan. 06, 2012 3:35 am

Nektek muszáj engem mindenbe belekeverni?Csomó olyan téma van amihez hozzá sem szóltam volna ha ti nem kevertek bele hát itt egy újabb.
De teszek erre is ,nem fogok senkivel vitatkozni.
[MOD]Viktoria
[MOD]Viktoria
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére
Fórum Moderátor ~ NeverEver céh vezére

Hozzászólások száma : 446
Pontok : 752736
Köszönetek száma : 516
Join date : 2011. Nov. 17.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Fruzsi Pént. Jan. 06, 2012 4:14 am

Mindenkinek KUSS van!

#A témát zárom
Fruzsi
Fruzsi
★★★★Mester★★★★
★★★★Mester★★★★

Hozzászólások száma : 347
Pontok : 322550
Köszönetek száma : 346
Join date : 2011. Oct. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Eger

http://www.metin2reload.eoldal.hu

Vissza az elejére Go down

Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni! Empty Re: Képek gyártása,tervezés,design ideje elkezdeni!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.